راهنمای نمایش دهندگان

راهنمای وبمستر ها

 

1 : به قسمت نمایش دهنده و مدیریت وبسایت ها به آدرس زیر مراجعه کنید :

www.popmax.ir/usercp/website/index

 

2:در بخش لیست وبسایت ها در قسمت افزودن وبسایت , آدرس سایت خود را وارد کنید . فرضا : popmax.ir  یا popmax.blog.com  و سپس بر روی ثبت کلیک کنید تا سایت شما به لیست اضافه شود .

 

از ثبت سایت ها و وبلاگ های دیگران خودداری کنید .

 

پس از ثبت وضعیت سایت شما به تایید نشده تغییر خواهد کرد . باید صبر کنید تا سایت شما بررسی شود و وضعیت آن به تایید شده تغییر پیدا کند.

 

3 : پس از تایید باید به بخش دریافت کد به آدرس زیر بروید :

www.popmax.ir/usercp/website/code

 

کد مربوط به حساب خود را برداشته و در سورس وبلاگ یا وبسایت خود قرار دهید .

 

4 : گزارش پاپ آپ های باز شده : از این بخش میتوانید درآمد و میزان ارجاع بازدید کنندگان وب  خود را مشاهده کنید . هم بصورت جدولی هم به صورت نموداری .

www.popmax.ir/usercp/user/popupLogs

5 : پس از قرار دادن کد مربوطه در سایت یا وبلاگ خود با ارجا هر نفر از بازدیدکنندگان شما به سایت های تبلیغ شده در سیستم پاپ آپ پاپ مکس بابت هر نفر 60 ریال در مجموع به حساب شما اضافه خواهد شد . زمانیکه حساب شما به 10 هزار تومان رسید میتوانید از بخش درخواست واریز موجودی حساب خود را درخواست کنید . بین 1 ساعت تا 48 ساعت وجه به حساب شما واریز میشود و اطلاعات پرداخت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

www.popmax.ir/usercp/user/withdraw

 

6 : از بخش تنظیمات و ویرایش اطلاعات کاربری شماره کارت و حساب و اسم حساب و نوع بانک خود را حتما درج کنید و ثبت کنید . برای پرداخت درامد شما این اطلاعات حتما مورد نیاز است . در درج صحیح اطلاعات دقت کنید .

www.popmax.ir/usercp/user/setting

------------------------------------------------------

قیمت پاپ آپ برای خریداران :

کاربرانی که قصد خرید پاپ آپ را دارند توجه کنند که می توانند به ازای هر بازدید کننده ای که میخواهند برای سایت خود خریداری کنند باید مبلغ 25 ریال بپردازند به عنوان مثال برای خرید 1000بازدید کننده 2 هزار تومن باید بپردازند .(هر پاپ آپ = 25 ریال)

دوستان میتوانند از طریق پنل کاربری خود این اقدام را انجام دهند

کاربرانی که قصد خرید بازدید را دارند میتوانند از طریق پنل کاربری خود و در قسمت تبلیغات پایین صفحه این اقدام را انجام دهند

------------------------------------

نرخ پاپ آپ برای نمایش دهندگان

  • در این سیستم به ازای هر پاپ آپ که در سایت شما باز میشود، در مجموع مبلغ 60 ریال به شماتعلق می گیرد (از هر آی پی: 4 بار ضربدر 15 ریال واقعی) و پس از رسیدن به حد نصاب (10 هزار تومان) می توانید درخواست واریز آن را بدهید.

  • در هر 24 ساعت برای هر آی پی منحصر به فرد ، 4 بار پاپ آپ محاسبه خواهد شد.

  • چنانچه تبلیغ فعالی در سایت موجود نباشد تبلیغ سایت ما پاپ آپ باز می شود و به ازای هر پاپ آپ 5 ریال به درآمد کاربر اضافه میشود و از هر آی پی حتما کسب درآمد دارید.