پاپ آپ چیست ؟

  • با استفاده از سامانه تبلیغاتی پاپ مکس بازدید های سایت خود را به پول تبدیل کنید!
  • در این سیستم به ازای هر پاپ آپ که در سایت شما باز میشود، در مجموع مبلغ 60 ریال به شماتعلق می گیرد (از هر آی پی: 4 بار ضربدر 15 ریال) و پس از رسیدن به حد نصاب ( 5 هزار تومان) می توانید درخواست واریز آن را بدهید.
  • در هر 24 ساعت برای هر آی پی منحصر به فرد ، 4 بار پاپ آپ محاسبه خواهد شد.
  • چنانچه تبلیغ فعالی در سایت موجود نباشد تبلیغ سایت ما پاپ آپ باز می شود و به ازای هر پاپ آپ 5 ریال به درآمد کاربر اضافه میشود و از هر آی پی حتما کسب درآمد دارید.
  • در این سیستم می توانید از محل درآمد خود ، سفارش تبلیغ سایت خود را بدهید یعنی در قبال هر بازدید کننده از سایت یا وبلاگ شما، سایت شما به 4 بازدید کننده دیگر کاربران سایت نمایش داده می شود پس سفارش تبلیغ از محل درآمدهای شما مساوی است با 4 برابر افزایش بازدید سایت شما که باعث افزایش فوق العاده رتبه سایت شما در بین سایت های ایرانی و رتبه بندی الکسا می شود.

تبلیغات در دنیای اینترنت راه های بسیاری دارد.یکی از تازه ترین روش ها تبلیغات پاپ آپ میباشد.شاید شما هم هنگام مراجعه به یک سایت دیده اید که در هنگام اولین کلیک توسط شما، تعدادی صفحات جداگانه باز میشود. به این روش تبلیغ پاپ آپ گفته میشود.این سیستم برای افزایش بازدید ایجاد شده است.

در این سایت از روش های صحیحی استفاده میشود که نه تنها موجب کم شدن آمار نمیشود بلکه موجب بالارفتن بازده و آمار سایت به صورت چشم گیر و باورنکردنی میشود و ما این را تضمین میکنیم.

توضیحات بیشتری در مورد پاپ آپ:

پنجره هاي باز شو (pop-up) پنجره هاي ثانويه مرورگر وب هستند كه هنگامي كه يك وب سايت را نمايش داده يا روي پيوند يك آگهي تبليغاتي كليك مي كنيد در مقابل يا در پشت پنجره جاري ظاهر مي شود.

ممكن است محتواي اين پنجره ها اطلاع رساني باشد و يا كليك روي يك پيوند ، پنجره باز شويي براي ارائه اطلاعات بيشتر ظاهر شود.


       پاپ آپ باعث افزایش و بهبود رتبه الکسا میشود